Linnaloodus igatahes selgeM!

Esimene linnalaager õnnelikult läbitud! Mis siis linnalapsi täpsemalt õnnelikuks tegi.
Alustaks asjaolust, et KÕIK lapsed, kes kirja olid pandud, tulid täpselt kohale ja OLID mõlemad päevad LÕPUNI. Eks kes on lastelaagritega kokku puutunud, teavad, kui palju see tähendab. Aitäh vapratele lastele ja heale taustatiimile vanemate näol!

Kuigi lapsed olid vanuses 5-11 aastat, oli see pigem pluss ja mitte miinus! Kui väiksemad ära väsisid, siis suuremad tõttasid appi! 
Ole sa suur või väike, ikka on elusloomad need, kes hinge lähevad, nagu näeme esimese päeva tagasisidest!

Lemmikloomade võtmisel on lapsed kindlasti nüüd palju teadlikumad, aga eriti palju peaksid lapsed teadma koerte loomusest ja koerte pidamisest, sest mõlemasse päeva jagus koerakoolitajaid! Esimesel Kati Ernits Kati Koertekoolist koos samojeedi koera Fjodoriga ning teisel päeval Karl Kalme Tallinna Loomade Varjupaigast segaverelise koera Remiga.

Mikroskoopide taga oli põnev kõigil enda leitud linnaloodust uudistada, aga eriti rõõmsad olid kõik oma juuksekarvu uurides, eriti Kristoferi siniseid juuksekarvu! Lapsed soovisid ka verd uurida, ent selle osas andis juhendaja Laura lubaduse, et kes sügisel loodusringi liitub, siis näeb ka verd (mikroskoobi all siis)! 

Linnuretkel Pikakari rannas selgus, et vaatlejate parimaks saagiks oli surnud kajakas, kuna seda sai eriti lähedalt uurida!

Nii tore, et lapsed nii põhjalikku laagri tagasisidet andsid, seepärast teame juba edaspidi paremini, mis lastele eriti meeldib!

Meil on igatahes kõigile linnalaste vanematele soovitus: käige rohkem lastega linnaloodust nautimas! Meil tuli linnuvaatlust igatahes vähendada ja suurendada hoopis looduses niisama hullamist, sest lapsed nautisid seda kõige enam! Lisaks käsitsi muruniitmisele muidugi!
Uute kohtumisteni juba sügisel alustavates iganädalastes loodusklubides! :)
Eelmine
maailma hoidmine
Järgmine
miks tulla loodusklubisse?

Vastused puuduvad

Email again: